× اخبار حاوی برچسب :

هلال احمر

تعداد :68
آمادگی هلال احمر برای معاینه روحانیون کاروان‌های حج

مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر اعلام کرد که دفاتر نمایندگی این مرکز در سراسر کشور آماده انجام معاینات روحانیون کاروان های حج ۹۹ هستند.

شربت اپیوم سال جاری در هلال احمر تولید می شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت داروسازی سها وابسته به سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر با اعلام آغاز تولید شربت تنتور اپیوم (شربت تریاک) در این شرکت در سال جاری گفت: هم اکنون مجوز تولید شربت اپیوم اخذ و پیش تولید آن نیز انجام شده است.

داروهای غیرمجاز و ممنوعه‌ در ایام حج اعلام شد

تهران- ایرنا- فهرست داروهای غیرمجاز و ممنوعه‌ای که زائران حج تمتع نباید به همراه داشته باشند با نظر مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر اعلام شد.

فعالیت امدادی هلال احمر به سیلزدگان گنبد پایان یافت

گنبدکاووس - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر گنبدکاووس اعلام کرد که فعالیت امدادی این نهاد نسبت به سیلزدگان این شهرستان با توزیع آخرین بسته غذایی به تعداد 600 خانوار آسیب دیده از سیل اوایل امسال، پایان یافت.

توانایی جسمی 95 درصد زائران برای اعزام به حج تایید شد

تهران- ایرنا- رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر از تایید توانایی جسمی 77 هزار زائر (95 درصد) از میان مجموع 84 هزار زائر متقاضی برای اعزام به حج 98 خبر داد.

صرفه‌جویی سالانه 2 میلیون یورو با تامین فیبرهای دیالیز جدید

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال ‌احمر، از تامین فیبرهای دیالیز جدید از سوی شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تدارکات پزشکی و صرفه‌جویی ارزی سالانه 2 میلیون یورو در کشور خبر داد.

10هزار بسته غذایی توسط برنامه جهانی غذا در خوزستان توزیع می ‌شود

تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در هفته های آینده 10 هزار بسته غذایی از سوی دفتر برنامه جهانی غذا سازمان ملل متحد، میان سیل زدگان استان خوزستان توزیع می شود.

نخستین گروه پزشکی هلال‌احمر 13 تیر به عربستان اعزام می‌شود

تهران- ایرنا- رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از اعزام نخستین گروه پزشکی این جمعیت از 13 تیر 98 به سرزمین وحی خبر داد و گفت: این گروه چهار روز زودتر از عزیمت حجاج بیت الله الحرام به عربستان می‌روند.

1017 سیل‌زده در اردوگاه‌های هلال احمر خوزستان سکنی دارند

تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از حضور هزار و 17 نفر از سیل‌زدگان استان خوزستان در اردوگاه‌های اسکان اضطراری و موقت هلال احمر خبر داد.

46 هزار بسته غذایی ماه رمضان در بین سیل زدگان توزیع می شود

تهران- ایرنا- دبیرکل جمعیت هلال احمر از توزیع 46 هزار و 300 بسته غذایی یکماهه در بین خانوارهای آسیب دیده و متاثر از سیل و آبگرفتگی در استان های سیل زده به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان خبر داد.


[2 3 4 5 6 7 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehpezeshki
telegram: http://t.me/rasanehpezeshki
tel: +98918022758
© 2017 Rasaneh Pezeshki Rights Reserved