× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :14
ویدئو / در دو هفته کرونایی در قم چه گذشت؟

اولین آمارها درباره شیوع ویروس کرونا در ایران اول اسفند اعلام شد؛ دو نفر در شهر قم به این بیماری مبتلا بودند که هر دو نیز جان خود را از دست دادند. این شهر در روزهای گذشته به شکل گسترده‌ای درگیر این بیماری شده است؛ کسب‌وکارها به شدت تحت تاثیر قرار گرف...

ترس از کرونا سیستم ایمنی را تحلیل می دهد

فوق تخصص بیماری‎‌های ریه یکی از مهمترین دلایل ضعف در مقابل کرونا را ترس و اضطراب دانست.

کرونا در قم کنترل شده است/ توزیع ۴۰۰ هزار ماسک در داروخانه‌ها

قم - رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از آمادگی تمامی مراکز درمانی در قم خبر داد و گفت: بیماری کرونا در قم کنترل شده است و مردم نگران نباشند.

احتمال ابتلای دو مسافر به کروناویروس، کشتی ایتالیایی را متوقف کرد

رسانه‌های انگلیسی اعلام کردند: یک کشتی مسافربری ایتالیایی به دلیل احتمال آلوده بودن دو نفر از مسافران آن به کروناویروس، متوقف شد.

زیارت دراعتلای فرهنگی،اخلاقی و معنوی دانشجویان نقش محوری دارد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه زیارت می تواند نقش موثری در ارتقاء مراتب فرهنگی و اخلاقی و باورهای دینی و معنوی دانشجویان به دلیل ضمیرهای پاک و آماده آنان داشته باشد، گفت: باید لوازم و اسباب فیض کامل آنان از این سفرهای زیارتی فراهم...

داروهای غیرمجاز و ممنوعه‌ در ایام حج اعلام شد

تهران- ایرنا- فهرست داروهای غیرمجاز و ممنوعه‌ای که زائران حج تمتع نباید به همراه داشته باشند با نظر مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر اعلام شد.

آغاز به کار سامانه های جدید الکترونیکی سازمان حج و زیارت

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر بودجه، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان حج و زیارت از راه اندازی سامانه میز خدمت الکترونیکی و سامانه واگذاری اولویت تشرف حج تمتع برای متقاضیان خبر داد.

واریز مرحله دوم هزینه سفر حج 98 از فردا انجام می شود

تهران- ایرنا- سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: حجاج از فردا (سه شنبه) مرحله دوم هزینه سفر حج تمتع 98 خود را واریز کنند.

«آب سالم» مهمترین عامل سلامت در سفرهای نوروزی

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، گفت: آجیل‌ها، مقدار زیادی چربی به همراه دارند و اگرچه نوع چربی آنها از نوع غیر اشباع و مفید برای سلامتی است، اما مصرف زیاد آنها می تواند منجر به اضافه وزن و چاقی شود.

45 زائر ایرانی به دلیل تروما از عراق به کشور منتقل شدند

تهران- ایرنا- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال 45 زائر اربعین به دلیل شکستگی، تروما و بیماری از عراق به ایران خبر داد.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehpezeshki
telegram: http://t.me/rasanehpezeshki
tel: +98918022758
© 2017 Rasaneh Pezeshki Rights Reserved