× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :229
افزایش حق بیمه هنرمندان در اختیار تامین اجتماعی نیست

تهران- ایرنا- سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: افزایش حق بیمه برخی از بیمه شدگان به ویژه هنرمندان در اختیار این سازمان نیست و با افزایش حداقل حقوق توسط شورای عالی کار، رقم حق بیمه ها هم به همان میزان افزایش می یابد.

آغاز به کار سامانه های جدید الکترونیکی سازمان حج و زیارت

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر بودجه، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان حج و زیارت از راه اندازی سامانه میز خدمت الکترونیکی و سامانه واگذاری اولویت تشرف حج تمتع برای متقاضیان خبر داد.

روش های بهبود حافظه را بشناسید

برخی اوقات کاهش حافظه امری شایع است، اما نباید از آن به سادگی گذشت.

ارسال دومین محموله حمایتی وزارت بهداشت برای بیماران سیل‌زده

رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران از ارسال دومین محموله حمایتی این مجموعه به سیل زدگان خبر داد.

بازماندگان سرطان با ریسک متاستاز مغز روبرو هستند

محققان دریافتند سالمندانی که از سرطان سینه، سرطان ریه و ملانوما (سرطان پوست) زنده مانده اند با ریسک بیشتر ابتلا به متاستاز مغز در آینده روبرو هستند.

9 درصد جمعیت بالغ کشور دچار آسم هستند

تهران- ایرنا- رئیس اداره بیماری های مزمن تنفسی وزارت بهداشت گفت: در جمعیت بالغ کشور، میزان ابتلا به آسم بر اساس یک مطالعه 4 ساله، 9 درصد و در جمعیت کودک و نوجوان 11 درصد اعلام شده است. همچنین 7 درصد علت مرگ و میرها و 4 درصد بار بیماری ها مربوط به بیم...

18 هزار عکس به جشنواره سلامت روان ارسال شد

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت از دریافت 18هزار عکس از 78 کشور جهان در دومین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان خبر داد و گفت: تعداد عکس ها و تعداد کشورها و هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره در نوع خود یک رکورد م...

چای داغ، مهمترین علت شیوع سرطان مری/ نقش تریاک در ایجاد ۵ سرطان

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با انجام مطالعات بر روی ۵۰ هزار نفر در شمال گلستان به این نتیجه رسیدیم که مهمترین علت شیوع سرطان مری در این منطقه، استفاده از چای داغ است.

عملکرد دبیرخانه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده تشریح شد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور اقدامات دو هفته ای دبیرخانه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده را تشریح کرد.

وکیل دادگستری: کودکان کار و خیابانی تهدیدی برای سلامتی هستند

یزد - ایرنا - یکی از وکلای دادگستری و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کودکان کار و خیابانی را از جمله مشکلات اجتماعی عنوان کرد و این پدیده را تهدیدی برای سلامتی آنان و جامعه دانست و از نبود آمار دقیق و رسمی در این ارتباط هم انتقاد کرد.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehpezeshki
telegram: http://t.me/rasanehpezeshki
tel: +98918022758
© 2017 Rasaneh Pezeshki Rights Reserved